Květen 2012

RE6 Artworks and renders

27. května 2012 v 15:46 | Ada Wong |  {Novinky}
Sice nejsou přímo z plotny,ale nebylo by špatné se na ně podívat.Máme tu pár renderů,jak starších postav,tak i nových.Taky se Vám zdá,že Leon a Chris nějak hodně zestárli?

Wallpaper│~Ada Wong

23. května 2012 v 15:07 | Ada Wong |  Grafika│~Wallpapery

Aneb první příspěvek do rubriky wallpapery.
Wallpaper má rozměr 1280x835. Snad se Vám bude líbit ^^.

Resident Evil 6 News

20. května 2012 v 18:33 | Ada Wong |  {Novinky}
V novém díle se nám představí pár nových postav,podle informací by to měl být Jake Muller a Derek Simmons a další.Nicméně,také se tu objeví i pár starších postav a to sice Sherry Birkin,co by dospělá žena s krátkými blond vlasy.A také Ada,Leon a Chris.Hra by měla mít celkem tři kampaně,které se vždy odehrávají na zcela jiném místě,můžete si je vybrat v jakém pořadí chcete.

Shrnutí

20. května 2012 v 17:39 | Ada Wong |  │~About blog
Když si sečteme jaké nové tituly,či další věci mají vyjít,je toho docela dost.Ano Capcom se opravdu činí.Počínaje od filmu RE:Retribution,až po nový RE6.Mezitím se však najde spoustu věcí.Ale dejme tomu,že o zábavu bude postaráno.To je jen tak pár slov k RE. Dnes vyvěsím vlajky,protože se mi povedlo dodělat konečně rozcestníky,pak chci také přidávat info k RE:Outbreak,poté samozřejmě zase nové informace.Do výhledu v týdnu asi zas tak aktivní nebudu,ale nejhorší to snad zase nebude :).Zase o kousek dále

19. května 2012 v 16:45 | Ada Wong |  │~About blog

Ach ano,opět jsem se o kousek posunula dále.Na první pohled je také nastaven nový design jak jinak,než s Adou. Zvolila jsem tmavší barvy,je to přeci RE,tak není od věci udělat něco takového,než kytičky ^^. Snad se Vám stránka roluje nějakým normálním způsobem. Další větší věc je menu,to jsem celé překopala a (alespoň podle mě) dá se v tom lépe orientovat.A na konec ještě jedna věc,týká se to SB. Rozhodla jsem se,už spřátelovat nebudu,stalo se pár věcí (ne zrovna tady),takže budu jen dělat takový "seznam" stránek. Jako výměna odkazů,kdyby někdo chtěl,ale staré původní SB mazat nebudu.To je asi tak vše co bych řekla. Snad se vám design alespoň trochu líbí,není to nějaké velké dílo,ale snaha byla :).

Grafika│~Signpost

19. května 2012 v 16:08 | Ada Wong |  { Grafika }

│~Avatary│ StampNezařaditelnéWallpaperySignatury~│


Friendly Blogs~

19. května 2012 v 15:18 | Ada Wong
Blogy o RE


Jiné blogy

Rozhodla jsem se,že již nebudu spřátelovat blogy,protože s tím mám špatné zkušenosti (tady na blogu sice ne ale..).Budu jen dělat takový "seznam" vyměněných odkazů,kdo by měl zájem,ať napíše do Knihy ^^.
New design

13. května 2012 v 15:17 | Ada Wong

Jelikožto mi dnes zbylo více času,tak jsem se rozhodla udělat zatím takový provizorní design,do té doby,než udělám nějaký lepší.Použila jsem šablonu z mého druhého blogu,takže nic moc revolučního,zkratka,taková "rychlovka". Snad se alespoň líbí zatím tento. Zde je ještě náhled,kdyby to někomu nesedělo nějak extrémním způsobem,tak mi napište.Ještě jen vyměním ikonky v menu a zatím to nechám takto,než vymyslím něco lepšího ^^.


Že by ožití?

13. května 2012 v 10:16 | Ada Wong

Zdravím!
Když koukám na poslední datum článku někdy v lednu,říkám si jak to rychle zase uteklo. Po pravdě jsem měla takovou hodně dlouhou pauzu.Je pravda,že na druhém blogu jsem sice byla,ale na RE se mi moc nechtělo,ale to se mění. Po dlouhé době bych to tu zase rozhýbala,myslím,že o čem psát bude pravděpodobně dost ^^. Jako první velkou změnu bych udělala nový design,pravda že už by to chtělo zase nový,ale jelikož je neděle tak se musím připravovat do školy a v týdnu asi nic moc.Tím pádem ho tak trochu odkládám zatím asi nejvíce do výhledu na příští víkend. A když už jsem u té grafiky (sice jsem už zmínila),tak taky předělám ty rozcestníky,rubriky a smažu některé zbytečnosti.Když to shrnu,to by bylo asi zatím vše. Je jasné,že vše nebude probíhat tak rychle,ale pomaloučku se to tu rozjede zase.