Březen 2010

Diplom od Super Leon Girl

16. března 2010 v 15:11 | Ada Wong
Od mého SBčka Super Leon Girl , jsem dostala super diplom , díky , moc se mi líbí .

Obrázek

Trailer

16. března 2010 v 9:52 | Ada Wong
Já vim z resident to neni , ale tady je trailer na christie v T6 , ale jak tam dala na držku Jinovi na konci XD pustťe si to a pochopíte XD


Fan arty

15. března 2010 v 14:06 | Ada Wong
Úlovky z deviant artu :DNěco nefunguje ?

15. března 2010 v 10:54 | Ada Wong
Tento článek slouží k nahlášení chyb na blogu , nezobrazující se obrázky , chyby v textu ...


RE5 - Návod část druhá

15. března 2010 v 10:37 | Ada Wong

Kapitola 5-2. - Experimentální laboratoře

Vydejte se dopředu po mostní lávce, na jejím konci projděte dveřmi, pokračujte chodbou vpřed, na jejím konci projděte dál dveřmi vlevo. Seběhněte dolů doprava po schodišti, můžete se krýt za bednami a vykukovat, zbavte se strážců a ostatních nepřátel před vchodem, poté jděte vpřed, projděte dalšími dveřmi. Jděte vpřed, odbočte doleva a rychle se prostřílejte k protějším dveřím, kterými projděte. Zabočte doprava, prostřílejte se ke schodům vlevo, vyjděte po nich nahoru, znovu se zbavte všech bastardů, nejlépe rozstřelováním láhví s plynem. Jděte vpřed, nastupte do výtahu a vyjeďte nahoru, v animaci vyslechnete hovor Excell s Weskerem, v reálu si pak vystupte a jděte chodbou dopředu, postřílejte několik odolných mutantů, vstupte do dlouhé chodby, na jejím konci zatočte doprava a pokračujte dál chodbou v protisměru a prostřílejte se jí až na konec, kde vlevo projděte dveřmi. Vydejte se doprava, na konci se otočte doleva a postřílejte všechny nepřátele, poté seskočte dolů a jděte doleva, na konci vpravo vylezte nahoru po žebříku, na druhé straně seskočte dolů, odbočte doleva, vyběhněte nahoru po schodech a vpravo seskočte na běžící dopravní pás s bednami. Utíkejte vpřed mezi bednami, o kus dál si vyskočte doprava na rampu, vyběhněte nahoru po schodišti a projděte dveřmi, které před tím společně vykopněte. Naskočte na další dopravní pás, pobíjejte bestie, utíkejte vpřed proti láhvím s plynem, na konci si vyskočte doleva a zatáhněte za páku, tak pás zastavíte. Utíkejte vpřed a doběhněte až k dalším dvěma pákám, za které společně zatáhněte, vracejte se zpět, zabijte obrovského škorpióna, vyběhněte nahoru po schodišti, pokračujte doleva. Seběhněte dolů po schodech, pokračujte doleva, seběhněte níž po dalším schodišti, vpravo zatáhněte za páku, seskočte dolů, dejte se doprava, prostřílejte se přes bestie, na konci vyběhněte doprava. Pokračujte nahoru vlevo po schodišti, zabočte do protisměru, na konci vlevo projděte dveřmi. Pokračujte lomenou chodbou vpřed, na jejím konci seskočte dolů, na konci vpravo si společně projděte dovnitř. Spustí se animace, znovu se setkáte s Excell, konečně se tedy dozvíte, co je to Uroboros, je to strašná biologická zbraň. V reálu tedy musíte tuto bestii porazit, střílejte na světlá místa na jeho chapadlech, ale i na hlavu, a jakmile uslyšíte hlášení, že "plynové nádrže jsou naplněny", strhněte ze zdi jednu láhev a tak získáte plamenomet, kterým znova zaútočte na Urobose. Je sice hodně odolný, ale po chvíli ho přece jenom spálíte na škvarek, v animaci tak zahyne. Shlédněte výsledkovou tabulku, nakupte v obchodě a zahajte další kapitolu.

RE5 - Návod část první

15. března 2010 v 10:32 | Ada Wong

Kapitola 1-1. - Kontrolní stanoviště

Po skončení úvodní animace, z níž se dozvíte příběh hry a na jejím konci se jako Chris Redfield setkáte s vaší kolegyní jménem Sheve Alomar, se v reálu vydejte vpřed, zapněte si mapu (M), neboť tato vám bude po celou dobu hry výtečným pomocníkem, na konci vstupte dveřmi do místnosti, prohledejte ji, dozvíte se, že se nyní máte setkat s informátorem a překupníkem zbraní v řeznictví. Vyjděte ven a vydejte se doprava, po skončení krátké animace pak v reálu jděte až na konec, kde odbočte doprava a hned zase doleva, zde již na vás čeká Sheve Alomar, vejděte tedy společně do místnosti bočními dveřmi vlevo, kde si promluvte s hledaným informátorem, který je zároveň překupníkem zbraní. Následujte ho, dovede vás do druhé místnosti, kde se můžete konečně vyzbrojit. Otevřete tedy kufřík a vyberte z něj pistoli, uzdravující bylinky a munici, tak se oba vyzbrojíte. Po krátké animaci si přečtěte oba dokumenty, tak se dozvíte detaily o ovládání obou ostav, poté vyjděte ven, zabočte doleva a seběhněte vpravo dolů po schodišti. Jděte k mrtvole zvířete, která se vám ukázala v animaci, podrobně si ji prohlídněte, vstupte do místnosti vpravo a projděte dál druhými dveřmi. Přečtěte si naškrábaný výhružný vzkaz, prohlédněte si na stole ležící zvířecí mršinu i zaťatou obrovskou sekyru, v místnosti pak porozbíjejte všechny sudy a bedýnky, naleznete tak mnoho užitečných předmětů. Poté, co takto prohledáte všechny místnosti, vraťte se ven a vyběhněte nahoru po schodišti, kde vstupte vpravo do dveří. Spustí se téměř hororová animace, po jejím skončení v reálu zastřelte zmutovaného černocha, přístupnými dveřmi přejděte do druhé místnosti, prohledejte ji a proskočte oknem na ulici. Pokračujte uličkou doprava, přepadne vás horda domorodců, nezkoušejte s nimi bojovat, neboť nemáte ani tu nejmenší šanci zvítězit. Utíkejte tedy uličkou zpět a vstupte do protějších otevřených dveří, Sheve tam vběhne za vámi a dveře zavře a opatří je těžkou petlicí, čímž dveře zabarikáduje. V místnosti seberte uzdravující bylinky, poté i granáty, jděte k protějším dveřím, přivolejte si Sheve (V) a společně tak dveře vykopnete. V místnosti porozbíjejte sudy, podělte se spravedlivě o munici, prozkoumejte všechny předměty, poté seskočte dolů otvorem v podlaze. Posbírejte další munici, pokračujte uličkou vpřed, odbočte do uličky vlevo a na jejím konci vylezte nahoru po žebříku. V místnosti seberte uzdravující bylinku a krabičky s náboji, poté projděte dveřmi a tak se ocitnete na volném prostranství.

Nové SB Super Leon Girl + Věci za SB

15. března 2010 v 10:24 | Ada Wong
Další SB je Super Leon Girl , má krásný blog o Resident Evilu :-)

Diplom

Ikonka

Banner

Doufám že se ti věci za SB líbí :-)

Leon Kennedy Evolution

15. března 2010 v 10:12 | Ada Wong
Čtete dobře , tady je vidět jak jde čas :D Stejně ho mam nejradši v roce 2004 :-D V roce 2005 se nějak mračí , Wesker měl pravdu čím dál je starší (Myslim že mu je 33) tak se tváří vražedně , skoro líp než Paris Hilton , no ale že by mi to nějak vadilo tak to ne :D hej no já ho žeru XD


Reklamy sem

15. března 2010 v 9:43 | Ada Wong

Zde máte prostor pro vaše reklamy ^^


Trainery - RE5

15. března 2010 v 7:15 | Ada Wong
Trainery k RE5 .


RE5 - Rozcestník

15. března 2010 v 7:14 | Ada Wong |  { Resident Evil 5 }│~Informace│CharakteryTraineryGalerie~│
Návod
12

Obrázky Shevy Alomar

14. března 2010 v 22:00 | Ada Wong

Ikonka 2 Obrázky Shevy nalezené přes google.com
RE:CVX - Rozcestník

14. března 2010 v 12:25 | Ada Wong |  { RE :Code Veronica X }

│~InfoNávodGalerie~│


Cosplay - Oblečení

11. března 2010 v 13:44 | Ada Wong
Leon S. Kennedy

RE2

RE4

Re3-Rozcestník

10. března 2010 v 16:59 | Ada Wong
RE2 - Rozcestník

10. března 2010 v 16:41 | Ada Wong |  { Resident Evil 2 }

Rekonstrukce

7. března 2010 v 15:09 | Ada Wong
Lidi opět je tu dlouhodobá rekonstrukce . Možná se to nezdá , ale opravdu ty články z předchozím měsícu upravuju a předělávám , dodělám rozcestníky , a tak :-) a další věc kterou chystám je , nový design .