Září 2009

Obrázky RE Rozklad

20. září 2009 v 17:04 | Ada Wong
Ikonka 1


Obrázky jsou nalezeny přes gogle.com


RE:Ubrella Chronicles recenze

19. září 2009 v 9:38 | Ada Wong

Když někdo zapne herní konzoli, aby si zahrál několik levelů svéResident Evil: The Umbrella Chronicles oblíbené střílečky, co si od toho slibuje? To je přece jasné - akci, v některých případech snad i napětí, a rozhodně vždycky hordy poražených nepřátel. Toho všeho si v Umbrella Chronicles užijete do sytosti. Slyšel ale někdy někdo, aby se střílečka hrála kvůli příběhu? Je to poněkud úsměvný nápad, ale přesto i takové hry existují, a mnohé dokážou svou narativní složkou dokonce zaujmout (Half-Life). Zde se nicméně bavíme o hře typu point-and-shoot, jaké se dříve zpravidla ovládaly světelnými pistolemi. Pokud už takové hry měly příběh, bylo tomu tak z jednoho jediného důvodu. Aby se ucpala ústa podivínům, kteří na to psali recenze. Po třetím odstavci už se těžko hledá další způsob, jak říct, že se v té hře střílí do věcí na obrazovce. Proto se začne človíček poohlížet po jiných možnostech, jak hru takzvaně "odborně ohodnotit". Když se vám pak takový nekňuba ve svém článku začne vozit po všem možném, je zapotřebí mít nastraženou nějakou návnadu.Resident Evil: The Umbrella Chronicles Takovou, která jej donutí udělat hlupáka ze sebe, místo aby on udělal hlupáky z autorů hry. Je to velice snadné odsoudit hru, která příběh ani nepředstírá, už za to, že nemá žádný smysl. Ale když někdo v dobré víře, že jeho text vypadá chytře, začne střílečce vyčítat hloupý scénář, je rázem za imbecila, který nic nepochopil. Ve střílečkách jde totiž především o destrukci. A taky o krev. Rozhodně ne o nějakou motivaci.

RE:UCH - Screenshoty

19. září 2009 v 9:34 | Ada Wong
Resident Evil: The Umbrella Chronicles Screenshot

RE:DCH Screenshoty-MoLC

19. září 2009 v 9:15 | Ada Wong
obrázek
Screenshoty z RE:DCH Memory of Lost City.
Screenshoty nalezeny přes google.com-ign.com

RE:DCH Recenze

19. září 2009 v 8:52 | Ada Wong
Resident Evil: The Darkside Chronicles navazuje na on rail (hráč neovládá pohyb a je lokacemi postrkován po virtuální kolejnici) střílečku The Umbrella Chronicles pro Wii, alespoň zpracováním. Půjde tedy opět o střílečku, ve které hráč překvapivě jenom střílí a občas vybere cestu, kterou jej hra na koleji poveze dál. Příběhově se hra bude zaobírat událostmi spjatými s Resident Evil 2, dvojici hlavních hrdinů tedy tvoří Leon S Kennedy a Claire Redfield, kteří odkryjí doposud neojasněné segmenty příběhu nakousnutého už v Umbrella Chronicles. Na programu dne, respektive hry je podpora kooperace, ve které bude člověk zombíky likvidovat s živým partnerem, ovšem pouze lokálně. Pokud nikdo dostatečně šílený nebude po ruce, převezme opratě nad druhou postavou AI. A další novinkou je možnost před kousanci zombíků uhýbat s pomocí nově implementovaného manévru, který v hrách tohoto žánru není zcela obvyklý.


ZDROJ

Obrázky - Steve Burnside

19. září 2009 v 7:05 | Ada Wong

obrázek
Obrázky Steva Burnseda z RE:CVXAlfred s Alexiou Cosplay

18. září 2009 v 20:26 | Ada Wong
Cosplaye Alfreda s Alexiou


Obrázky Alfreda

18. září 2009 v 20:17 | Ada Wong
obrázek


 Obrázky Alfreda Ashfora z vše
 nalezeno přes google.com

Wallpapery na přání

18. září 2009 v 11:26 | Ada Wong
obrázek


Protože mě grafika baví,rozhodla jsem se pro Vás udělat
nabídku "Wallpaper na přáním".
Pokud by jste měli zájem stačí,když napíšete:

Alexiina Píseň

16. září 2009 v 19:51 | Ada Wong
obrázek
Jako další článek jsem se rozhodla rozebrat Alexiinou píseň ve RE:CVX a RE:DCHObrázky Chrise Redfielda

14. září 2009 v 16:43 | Ada Wong


RE:CVX Wallpapery

13. září 2009 v 15:03 | Ada Wong
Wallpapery


RE:CVX - Screenshoty

13. září 2009 v 14:45 | Ada Wong
Screenshoty ze hry .

RE:CVX Návod

13. září 2009 v 14:28 | Ada Wong

Resident Evil Code: Veronica X - NávodClaire Redfield
Prison - Přečtěte si manuál a vezměte si do ruky zapalovač. Vyskočte z inventáře. Po rozhovoru s chlápkem si ze židle seberte náboje a z cely květinu. Před odchodem z místnosti si seberte ze stolu nůž. V sousední chodbě najdete u stolu další náboje a na něm pak pásku do psacího stroje. Proběhněte hřbitovem a po sekvenci na nádvoří získáte pistoli, kterou seberete mrtvole u autobusu. Prohledejte ji ještě jednou. Protějšími dveřmi se dostaňte k ubikacím hlídačů. Na zápraží si seberte kytku a vstupte dovnitř. Proběhněte do sousední místnosti, zde si seberte z palandy deník a utíkejte až do sprch, kde si seberte náboje. Pak si seberte náboje na polici u okna. Od zombíka, co přileze oknem, získáte poloautomat. V předchozí místnosti si z police seberte munici do pistole, v kuchyňce mapu a nahoře u telky kytku.

Pravidla Blogu

13. září 2009 v 12:17 | Ada Wong

Pro pořádek a klid,by to chtělo pár pravidel....
1)Nepoužívat vulgarismus
2)Nikoho neurážejte,každý má svůj názor :)
3)Nekopírovat (týká se to i mé tvorby
pouze s mým souhlasem,pokud napíšete)


Tři nové Filmy budou 3D

13. září 2009 v 12:09 | Ada Wong |  {Novinky}

Tři nové filmy Resident Evil budou ve 3D

Resident Evil 5
Filmový režisér Paul Anderson se rozhodl šokovat fanoušky série Resident Evil. Oznámil totiž, že jeho chystaný snímek Resident Evil: Afterlife nebude pokračováním dosavadní filmové trilogie na motivy světa populárního hororu od Capcomu. Naopak, odstartuje prý zcela novou RE trilogii, která bude kompletně v prostorovém 3D a teď se podržte, má se více držet událostí, známých nám z her.
Vzhledem k tomu, jaké utrpení způsobil každému fanouškovi herní série svým Resident Evil 5nesmyslem Resident Evil: Extinction, jsme zvědavi.

RE:Code Veronica X Info

13. září 2009 v 12:06 | Ada Wong

Tři měsíce po událostech v RE2 se Claire vydá do Evropy (Francie) hledat svého bratra Chrise....
Dostane se na základnu Umbrelly,ale bohužel je chycena a odvezena na daleký ostrov (Rockford)

Resident Evil:Zero - Screenshoty

13. září 2009 v 8:16 | Ada Wong
Screenshoty z RE0


Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Obrázek 4

Obrázek 5


Obaly na RE0

13. září 2009 v 8:05 | Ada Wong
Obaly na hruAlfredo-Alexia ?

12. září 2009 v 17:18 | Ada Wong
Hergot ten brácha si jí teda vážně oblíbil :D